شرایط و قوانین

1- در هنگام خرید کالا در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع یا تعویض نخواهد شد.

2- فروشگاه اینترنتی باماسک هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می تواند از عواملی خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه باشند (همانند نقص اینترنت، نقص تجهیزات سخت افزاری و مسائل مخابراتی و …) را نمی پذیرد.

3- فروشگاه اینترنتی باماسک هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت هایی که ارتباط با آنها به واسطه آگهی و یا لینک فروشگاه اینترنتی باماسک شکل می گیرد را نمی پذیرد.

4- کابران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایند، بدیهی است در صورد ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

5- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت باماسک، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه اینترنتی باماسک محفوظ است. باماسک در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت باماسک می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.